Bio

Ukończyłam studia magisterskie z zakresu Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek, Marii i Heleny. Moje hobby to sport (bieganie) i zdrowy styl życia. Jestem wegetarianką, lubię czytać, fascynuje mnie buddyzm oraz filozofia slow life.


Współpraca

Na początku współpracy, wspólnie z klientem analizujemy jego sytuację wyjściową oraz określamy cele i wzajemne oczekiwania.

Po uzgodnieniach, tworzę plan i harmonogram, które pomagają śledzić cały proces realizacji projektu. W trakcie współpracy na bieżąco raportuję status zrealizowanych działań.

O Mnie

W moim podejściu do pracy stawiam na wartości i relacje. Pomagam kreować marki inspirując się sztuką, dizajnem, naturą i esencjalizmem w myśl idei lovebrands.

Doradzam oraz pomagam przede wszystkim małym i średnim firmom, jak również innym freelancerom oraz start-upom.

Przez blisko 10 lat pracowałam w agencjach reklamowych zajmując się kompleksową obsługą marketingową, zarówno korporacji, jak i mniejszych firm. Klienci których obsługiwałam, to m.in.: Samsung Polska, Cinema City & Orange IMAX, Henkel Polska, Mary Kay Cosmetics, Fundacja Green Cross Poland, GTS Energis Polska, NCR Polska i wiele innych.


Jak Pracuję

Jestem osobą zorganizowaną i lubię metodyczną, usystematyzowaną pracę. Skupiam się na jakości i wartości oferowanych przeze mnie usług. Mam doświadczenie w pracy z wieloma różnymi firmami oraz osobami, dlatego potrafię elastycznie dostosować się do potrzeb każdego klienta.