Bio

Ukończyłam studia magisterskie z zakresu Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, a od października rozpoczynam studia magisterskie z psychologii na SWPS.

Przez 10 lat pracowałam w branży reklamowej zajmując się kompleksowym zarządzaniem projektami, zarówno na rzecz korporacji, jak i mniejszych firm, także jako freelancer.


Prywatnie

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, Marii i Heleny. W moim życiu ogromną rolę odgrywa sport. Fascynuje mnie filozofia buddyjska i esencjalizm, podróże oraz malarstwo.

Mam otwarty umysł, duży dystans do siebie i świata, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Mieszkam w Starych Babicach pod Warszawą.

O Mnie

Nazywam się Anita Chabrowska i jestem dyplomowanym coachem. Pomagam swoim klientom w osiąganiu ważnych dla nich celów, zawodowych i osobistych. Efektem pracy ze mną jest przejście od myślenia i planowania do działania.

Jako certyfikowany coach Coachwise™, ukończyłam program szkoleniowy honorowany przez International Coach Federation i jestem w trakcie ubiegania się o akredytację ICF na poziomie ACC.


Jak pracuję?

Pracuję zgodnie z zasadami i standardami International Coach Federation. W pełni przestrzegam poufności informacji pochodzących od moich klientów i zachowuję je wyłącznie dla siebie.

Jestem osobą zorganizowaną i lubię metodyczną, usystematyzowaną pracę. W taki też sposób pracuję z moimi klientami.